Film / Wydarzenia

Happy City

Wystawa płócien - autoportretów na murach legnickiego zamku

Strands of Peace

Projekt "Strands of Peace" Juan'a Guerterres'a to project o pokoju. To rzecz o grupie entuzjastów m. in. z Hiszpanii, którzy zbierają opowieści o osobach, które dokonywały aktów obywatelskiego nieposłuszeństwa. Wystawa zorganizowana w Legnicy to próba zobrazowania tego ruchu na rzecz pokoju, tak cennego i kruchego w naszych czasach.

Barbórka - Stara Kopalnia 2016

Relacja z Festiwalu Tradycji Górniczych Barbórka 2016, który odbył się w Starej Kopalni w Wałbrzychu. Karczma Piwna, Parada Górnicza, Szychta Rodzinna, Babski Comber czy Bieg, którego trasa wiodła m. in pod ziemią , starymi górniczymi chodnikami.

Charytatywny Bieg z Nadzieją

Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci zorganizowała w Tychach bieg charytatywny, z którego cały dochód został przekazany na budowę Centrum Opieki Dziennej dla Nieuleczalnie Chorych Dzieci oraz Hospicjum Stacjonarnego dla Dzieci w Tychach. Fantastyczna atmosfera, cudowni ludzie i wolontariusze Fundacji WOŚP, którzy przy tej okazji uczyli jak ratować życie. Działania Fundacji swoją osobą i talentem wspiera Sebastian Riedel wraz z zespołem Cree, a więcej na profilu FB

Slot Art Festival

#spotkanie - to moja osobista relacja ze Slot Art Festival. W tym roku (2016) byłem po raz pierwszy uczestnikiem tego wydarzenia i już wiem, że będę wracał do Lubiąża, by spotkać tych wszystkich, fantastycznych ludzi. Nie mogę doczekać się kolejnej edycji. Tęsknię za niezwykłą scenerią klasztoru, kafejek w nim przycupniętch, chłodu niekończących się korytarzy i piękna...

Stara Kopalnia - Lata Start

Teledysk zrealizowany na zlecenie organizatora podczas powitania lata w Starej Kopalni - Centrum Nauki i Sztuki w Wałbrzychu. Muzyka w wykonaniu zespołu Łąki Łan - utwór "Pała Łan"